אודות

בית לפסיכולוגיה

אתר PsychologyHome מאגד בתוכו מידע אודות מגוון תחומי טיפול שונים, ומנגיש אותם בגובה העיניים ובהסברים מניחים את הדעת.

מטופלים רבים מעידים על התהליך הארוך שעברו עד לרגע בו החליטו כי הגיעה השעה לקבל הכוונה, ייעוץ והדרכה מטעם איש מקצוע בתחום בריאות הנפש, מטפל או מטפלת אשר ינחו נכונה, ויביאו מזור למצוקה הרגשית.

לחקור ולהבין

מטרתנו הראשית היא לסייע לכל המעוניינים, להבין באופן מעמיק יותר את הסוגיות הרגשיות השונות להן ישנם טיפולים אצל פסיכולוגים, פסיכיאטרים, עובדים סוציאליים קליניים וכל מטפל ומטפלת בעלי הכשרה בפסיכותרפיה.

בכל אחד מעמודי המידע שבאתרנו, תוכלו למצוא מידע המוגש 'בגובה העיניים'. אנו מאמינים כי מידע מובן ונהיר, יכול לסייע רבות בתהליך הפנימי שחווים מטופלים רבים, עד לרגע בו יגמרו אומר בלבם כי הגיעה השעה למצוא מזור לכאבם הפנימי.

מידע חיוני

נוסף על הגשת המידע לקוראינו באופן נגיש ונהיר, אתרנו מאגד מידע חשוב אודות עמותות וגופים שונים המסייעים לכל מי שחווה מצוקה נפשית.

דעו כי אינכם לבד, ורבים חווים או יחוו בעת כזו או אחרת מצוקה רגשית קשה, הנובעת כתוצאה מאירועים טראומתיים, אובדן, התפרצותה של מחלה, תורשה גנטית, מצוקה נפשית ממושכת ועוד.

באתרנו תוכלו למצוא שימושון ובו לקט של הפניות לעמותות שונות, גופים ומקורות מידע חיוניים נוספים בנושא.

אינדקס מטפלים

כמו כן, אתר PsychologyHome נמצא בקשר ישיר עם מגוון רחב של מטפלים ומטפלות מן התחומים השונים של ענף בריאות הנפש, ומציע שירות מקצועי שיקשר בין מטופלים פוטנציאליים לבין מטפלים.

למידע נוסף, השאירו לנו פניה הכוללת את עיר מגוריכם ונושא הטיפול המדובר, ואנו נעביר את פנייתכם למטפלים הרלוונטיים לאזור מגוריכם.

מצאו מטפל/ת:

תחומים: